• 83-314 Somonino, Ostrzyce, Ul. Droga Kaszubska 8A
 • Rezerwacje:
 • +48 (58) 684 18 77
 • recepcja@ustolema.pl

Noclegi

 • Pokoje

  Chcąc zapewnić najwyższy komfort naszym Gościom, w Centrum Rekreacji U Stolëma udostępniamy 19 przytulnych pokoi dwu-, trzy- i czteroosobowych, a także specjalny Pokój Studio podzielony na pomieszczenie dzienne oraz sypialnię. Z każdego pomieszczenia rozpościera się piękny widok na malownicze jezioro bądź bujny las. Nasze pokoje wyposażone są w balkon, na którym można wypić aromatyczną kawę lub poczytać książkę przy akompaniamencie śpiewu ptaków.

 • Apartamenty

  Dla Gości, którym zależy na podwyższonym komforcie przygotowaliśmy luksusowe apartamenty o wysokim standardzie. Udostępniamy cztery pomieszczenia, których wystrój opiera się na czterech porach roku. Do dyspozycji Gości oddajemy przestronny salon wyposażony między innymi w telewizję i mini-wieżę, przytulną sypialnię z łożem małżeńskim i toaletką oraz nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową. Apartamenty przygotowane są dla par lub grup maksymalnie 6-osobowych. Ponadto w koszt noclegu wliczone jest również pyszne śniadanie.

 • Domki

  Z myślą o cztero- i sześcioosobowych grupach oprócz pokoi do dyspozycji Gości udostępniamy urokliwe domki w otoczeniu lasu. Domki składają się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym oraz łazienką. Na górze natomiast Goście mają do dyspozycji dwa osobne pokoje dwuosobowe i mogą korzystać z małego balkoniku. W koszt noclegu wchodzi również śniadanie oraz korzystanie z strefy Spa & Wellness.

 • Pole namiotowe

  Nie zapominamy oczywiście o osobach, które zamiast luksusowych pokoi preferują nocleg na świeżym powietrzu. Specjalnie z myślą o nich udostępniamy pole namiotowe o rozległym terenie, na którym umożliwiamy rozbicie własnego namiotu. Nieopodal tego miejsca rozpościera się malownicze jezioro Ostrzyckie, po którym można bez problemu popływać na wypożyczonym sprzęcie wodnym. Do dyspozycji Gości udostępniamy również budynek sanitarny, plac zabaw dla dzieci i specjalne miejsce przeznaczone do rozpalenia ogniska.

83-314 Somonino, Ostrzyce
Ul. Droga Kaszubska 8A

+48 (58) 684 18 77

recepcja@ustolema.pl

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymać ekskluzywne zniżki i informacje o promocjach.