• 83-314 Somonino, Ostrzyce, Ul. Droga Kaszubska 8A
  • Rezerwacje:
  • +48 (58) 684 18 77
  • recepcja@ustolema.pl

Pokój Gier Xbox

Nowość w ofercie Centrum Rekreacji U Stolema – pokój gier z konsolami Xbox już dostępny dla naszych gości. W nowo powstałym pokoju gier znajdują się trzy konsole Xbox. Nowa forma rozrywki w postaci pokoju gamingowego jest idealną alternatywą spędzania wolnego czasu w przypadku niepogody. Młodsze dzieci mogły już od dłuższego czasu korzystać z wewnętrznej salki zabaw. Teraz starsze dzieci i młodzież mogą oddać się rozrywce multimedialnej. Koniec z tym, że „w czasie deszczu dzieci się nudzą”!

Pokój gamingowy jest dostępny w godz. 10:00 – 20:00.

Aby skorzystać z konsoli zapraszamy chętne dzieci wraz z rodzicami / opiekunami po odbiór kontrolerów do gry do recepcji. Za wypożyczony sprzęt odpowiedzialność ponosi rodzic / opiekun. Pamiętajmy, aby zawsze zwrócić  pady w ciągu max 2 h – nie jesteśmy sami w obiekcie. Dbajmy o sprzęt, aby mógł służyć nam dłużej.

Uwaga! Prosimy o nielogowanie się na własne konta na konsolach, tylko używać ustawionych w każdej konsoli profili stolemowych. Prawdopodobnie większe instrukcje jak korzystać z konsoli są zbędne 🙂  SALA JEST MONITOROWANA dostępna bezpłatnie wyłącznie dla gości hotelowych.

83-314 Somonino, Ostrzyce
Ul. Droga Kaszubska 8A

+48 (58) 684 18 77

recepcja@ustolema.pl

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymać ekskluzywne zniżki i informacje o promocjach.